Оренда офісу у бізнес центрі у Києві в центрі без посередників | inox.in.ua

Інфраструктура бізнес-центров для оренди офісу

БЦ "Інокс", що на бульв. Вацлава Гавела, 8-В

Бізнес-центр "ІНОКС"

 

Чудовий вид з вікон бізнес-центру

 

Фотостудія

Супермаркет "Topmart",

відділення аптеки, меблевий центр

Київська міська митниця ДФС

 

Аптека, оптика

 

Салон краси, нотаріус

 

Ресторан "Уют"

 

 

БЦ "Карнегі", що на Кловському узвозі, 7    
     

Фасадна частина 

 

Так звана "свічка", в якій розташовані

як офіси так і квартири.

Вхід в фасадну частину бізнес-центру

 

     
     

Оренда офісу, Київ, центр, без посередників

Те, що ми пропонуємо - це оренда офісу в Києві без посередників. Ми – власники.  Це значить, що працюючи з нами, ви не переплатите за приміщення і вам не доведеться оплачувати крім орендної плати додаткові послуги.

Ми є власниками пропонованих вам приміщень, тому й документальна і практична сторона питання будуть здійснюватися з особливою ретельністю і максимальною чесністю.

Приміщення та офіси від Інокс

Приміщення під офіс від нашої компанії відповідають всім сучасним вимогам. Так, бізнес-центр «Інокс» знаходиться в Солом'янському районі на перетині двох центральних вулиць - бул. Вацлава Гавела та Героїв Севастополя. Будівля оточує розвинена інфраструктура - поруч зупинка громадського транспорту, недалеко станція метро «Берестейська». Також поруч розміщені магазини, салони краси, кілька банків, фітнес-центр «Мередиан», супермаркети. У будівлі самого бізнес-центру вже розміщені: банк, агентство і страхова компанія, які вже оцінили переваги оренди офісу без посередника.

Бізнес-центр «Інокс» - це чотириповерховий будинок, представницький фасад. Будівля охороняється і має повний набір всіх необхідних комунікацій. Тому якщо вас цікавить оренда офісу в Києві), у бізнес-центрі «Інокс» - це те, що вам необхідно.

Ще один наш бізнес-центр знаходиться на Кловському узвозі, що в самому серці Києва. Ця будівля в стилі hi-tech, зовнішній вигляд його повністю відповідає діловому стилю. Будинок розміщений так, що з його вікон відкривається вид на багато архітектурні та історичні пам'ятники столиці - Батьківщина мати, Києво-Печерська Лавра, Маріїнський парк, Схили Дніпра і т.д.

Будівля висотна, має розвинену внутрішню інфраструктуру і всі комунікації. Зовнішня інфраструктура, навколо будівлі - зручна транспортна розв'язка, і що важливо як для співробітників, так і для гостей офісів - близькість метро, що значно полегшить їм проїзд. А для керівництва фірми оренда офісу в центрі Києва - це престижно і демонструє статус компанії.

Наша компанія вже який рік займається орендою офісів без посередників в Києві. Ми гарантуємо якісні приміщення, з вдалим розміщенням за адекватними цінами.                   

 

                             

 

                         

 

03124, Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8-В

тел.: (044) 455-30-30,    (068) 526-70-16,    (099) 554-81-17    факс: (044) 408-20-87;    e-mail: inox241196@gmail.com

© Всі права захищені 2017 | Автор: ТОВ "Інокс"