Оренда офісу в бізнес центрі, зняти або купити офіс в бізнес центрі Київ | inox.in.ua

Наші обєкти для оренди офісу в бізнес центрі

Пропонуємо в оренду комфортні та затишні офіси, готові до в'їзду, від власника.

Бізнес-Центр «Інокс» на бульв. Вацлава Гавела, 8-В

 

Бізнес-Центр на Кловському узвозі, 7

   

Сьогодні оренда офісу є зверх популярною послугою серед бізнесменів Києва. Будь-яка компанія, що динамічно розвивається потребує власне приміщення. Комфортний офіс - це не тільки запорука процвітання фірми, але і хороший робочий стимул для всіх її співробітників. В оренду надаються офісні приміщення в перспективних районах Києва.

Загальна інформація по оренді офісу в бізнес центрі

Компанія Інокс пропонує зняти офіси в Київському бізнес центрі «Інокс» і «Карнегі». Офісний центр «Інокс» розташований на перетині бульв. Вацлава Гавела і вул. Героїв Севастополя (Солом'янський район). Бізнес - центр «Карнегі» знаходиться в історичному центрі міста Києва за адресою Кловський узвіз, 7 (Печерській район).

Офіси в бізнес центрах от Інокс знаходяться в дуже зручних частинах міста. В Печерському та Солом'янському районах, де відмінно розвинена інфраструктура і транспортна розв'язка. прямо зі свого вікна.

Переваги оренди офісу у Інокс

Оренда офісу в бізнес центрі в Києві от компанії Інокс має безліч переваг для ведення бізнесу. Нижче наведені лише деякі з них:

  • - Відмінне розташування (густонаселені райони столиці України, безпосередня близькість до основних міських магістралях);
  • - Цілодобова охорона в будівлі (24 години на добу ваш офіс буде під надійним захистом);
  • - Зручна транспортна розв'язка (близько знаходяться зупинки громадського транспорту, станції метро).

Крім того, розміщення центру «Карнегі» дозволить вам щодня спостерігати чудові панорамні види Києва

Варто відзначити, що оренда офісу в бізнес центрі «Інокс» і «Карнегі» надається за оптимальною ціною. Орендувавши офіс тут, ви отримаєте масу можливостей для успішного ведення бізнесу. Ми пропонуємо оренду офісу в бізнес центрі на вигідних умовах.

03124, Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8-В; тел.: (044) 455-30-30, (068) 526-70-16, (099) 554-81-17 факс: (044) 408-20-87; e-mail: inox241196@gmail.com

© Все права защищены 2017 | Автор: ООО Инокс